Revízny technik a certifikovaný elektrikár

Vaša elektroinštalácia bude v dobrých rukách. Pomôžem Vám zrealizovať ideu na skutočnosť.

Komplexné elektroinštalačné služby

Ponúkam analýzu a návrh riešenia, odborné poradenstvo, montáž, záručný a po záručný servis. Pri návrhu technologického riešenia v elektrotechnike zohľadňujem individuálne potreby a požiadavky klientov a moje skúsenosti v podobných projektoch. Riešenia predkladám v rozsahu finančných možností klientov s prihliadnutím na pomer ceny, výkonu a vlastností elektroinštalácie.

Viac o mne
Silnoprúdové rozvody do 1000V

Slaboprúdové rozvody

Revízie – odborné skúšky a prehliadky

Za rozumnú cenu, profesionálne a seriózne

vypracujem Vám individuálny návrh, zrealizujem a odovzdám kvalitnú a precíznu montáž, poskytnem záručný a pozáručný servis silnoprúdovej a slaboprúdovej elektroinštalácie.

Idea

Máte svoju predstavu, neváhajte ma kontaktovať

Návrh

Podľa Vašej predstavy, Vám spracujem cenovo dostupný návrh

Realizácia

Vašu predstavu zrealizujem k Vašej maximálnej spokojnosti

Záruka

Poskytnutá záruka na moje služby je samozrejmá a skutočná

Servis

Na svoje služby poskytujem záručný aj pozáručný servis

Elektroinštalácia, vizuálny popis možností elektroinštalácie

Elektroinštalácia a revízie

Elektroinštalácia je tvorená sústavou vzájomne prepojených vodičov, ovládacích prvkov a istiacich prvkov. Slúži k prenosu elektrickej energie (silnoprúdové rozvody) alebo k prenosu dát a signálov (slaboprúdové rozvody). Vaša elektroinštalácia sa skladá z rôznych častí, ktoré plnia rôzne úlohy. Sú to ističe, prúdové chrániče, kabeláž a pod.

Elektroinštalácia je rôznorodá, niekedy jednoduchšia, inokedy zložitejšia. Treba ju správne navrhnúť, naprojektovať, technicky a odborne zrealizovať a tiež sa o ňu starať. Musí spĺňať najmä požiadavky bezpečnosti. Ostatné, čo sa týka ovládateľnosti, pohodlia, komfortu, to záleží od jednotlivých nárokov klienta a ceny, ktorú je ochotný za svoju elektroinštaláciu zaplatiť.

Každá časť elektroinštalácie sa dá opraviť, nahradiť – vymeniť. V prípade poruchy na Vašej elektroinštalácii vyhľadáte odborníka – certifikovaného elektrikára.

Aby ste predišli škodám na zdraví a majetku je potrebné v pravidelných termínoch na Vašej elektroinštalácií vykonať prehliadku – nazýva sa revízia (starý názov), po novom odborná prehliadka a odborná skúška. Nezabúdajte – je povinná a dôležitá z hľadiska bezpečnosti Vášho majetku, ale hlavne Vášho života a zdravia.

Vitajte na mojej stránke. Som revízny technik a certifikovaný elektrikár. Prečítajte si o mne.

Bezpečnosť, kvalita a precíznosť sú pre mňa vždy na prvom mieste.

Pôsobím v okresoch Bratislava, Senec, Dunajská Streda, Pezinok a Malacky.

V rámci týchto okresoch Vám ponúkam svoje služby. Profesionálne prevedené služby so zárukou s materiálmi od renomovaných dodávateľov.

Komplexné elektroinštalačné služby

Kvalita

Odbornosť

Skúsenosti

Individuálny prístup

Precíznosť

Profesionalita